Strona główna » Kontakt » Dział Handlowy

Dział Handlowy

Anna Kasiorkiewicz

Dyrektor Działu Handlowego

a.kasiorkiewicz@majster.net.pl

608 327 518

Długoletni pracownik struktur Grupy Majster. Współtworzyła dzisiejszą pozycję Firmy, zajmując stanowiska od fakturzystki do dyrektora. Obecnie kieruje pracą 20 osobowego zespołu.

Natalia Łukasik

Asystentka Dyrektora Handlowego, Obsługa Platformy Zakupowej

n.lukasik@majster.net.pl

690 868 990

Katarzyna Kotarska

Opiekun Partnerów

k.kotarska@majster.net.pl

537 874 658

kujawsko pomorskie, pomorskie, łódzkie

Milena Danielak

Opiekun Partnerów

m.danielak@majster.net.pl

537 865 093

podkarpackie, lubelskie, podlaskie

Aneta Kmita

Opiekun Partnerów

a.kmita@majster.net.pl

690 817 990

opolskie, lubuskie, dolnośląskie

Dorota Hoang

Opiekun Partnerów

d.hoang@majster.net.pl

537 875 133

wielkopolskie, zachodniopomorskie

Joanna Wódkowska

Opiekun Partnerów

j.wodkowska@majster.net.pl

577 977 025

mazowieckie, warmińsko-mazurskie

Iwona Zielińska

Opiekun Partnerów

i.zielinska@majster.net.pl

537 874 658

małopolskie, śląskie, świętokrzyskie

Aneta Proszkiewicz

Fakturzystka

a.proszkiewicz@majster.net.pl

690 845 990

Marcin Tarkowski

Fakturzysta

m.tarkowski@majster.net.pl

690 845 990

Katarzyna Smykowska

Fakturzystka

k.smykowska@majster.net.pl

690 845 990

Anna Szulc

Referent ds. Zamówień/Należności

a.szulc@majster.net.pl

690 845 990

Daria Zych

Fakturzystka

d.zych@majster.net.pl

Magdalena Dołęgowska

Referent ds. zamówień

zamowienia@majster.net.pl

537-535-886

Maja Schodowska

Fakturzystka

m.schodowska@majster.net.pl

Edyta Markowska

Referent ds. inwestycji

e.markowska@majster.net.pl

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

Bądź na bieżąco.


logo-majster-budowlane-abc

SIEDZIBA

87-800 Włocławek
ul. Barska 7/9

RECEPCJA

tel.: 54 412 66 00
e-mail: recepcja@majster.net.pl

© 2017 Majster Budowlane ABC Sp. z o. o. Wszystkie prawa zastrzeżone.

 

Dane rejestrowe: Majster Budowlane ABC Sp. z o.o.: 87-800 Włocławek, ul. Barska 7/9
Spółka zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy w Toruniu, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000371327, NIP: 888-309-31-73, REGON: 340839877; Kapitał zakładowy wpłacony: 2 200 000 PLN

InternetProjects.pl - profesjonalne strony internetowe

Menu

W celu prawidłowego świadczenia usług, jak również w celach statystycznych oraz reklamowych, serwis majsterbudowlaneabc.pl korzysta z plików cookies. Więcej

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close