Strona główna » Kontakt » Dział Operacyjny

Dział Operacyjny

Marcin Pałka

Dyrektor Działu Operacyjnego

m.palka@majster.net.pl

577 977 335

Menadżer z wieloletnim doświadczeniem w koncernach z branży FMCG. Współpracował z międzynarodowymi i polskimi sieciami handlowymi, zarządzał procesami sprzedażowymi oraz merchandisingiem. W grupie Majster Budowlane ABC, kieruje działem sprzedaży i audytu, pomagając naszym Partnerom w realizacji założonych celów sprzedażowych oraz w udoskonalaniu standardów sieci.

Wojciech Szulc

Regionalny Kierownik Operacyjny

w.szulc@majster.net.pl

537 874 990

Jacek Janczewski

Regionalny Kierownik Operacyjny

j.janczewski@majster.net.pl

577 977 878

Kamil Trocha

Regionalny Kierownik Operacyjny

k.trocha@majster.net.pl

537 874 358

Joanna Romaszko Pasieczna

Regionalny Kierownik Operacyjny

j.romaszko-pasieczna@majster.net.pl

577 977 252

lubelskie, podkarpackie, podlaskie

Marcin Lewandowski

Regionalny Kierownik Operacyjny

lewandowski.m@majster.net.pl

577 977 382

Przemysław Gulewicz

Regionalny Kierownik Operacyjny

p.gulewicz@majster.net.pl

537 106 316

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

Bądź na bieżąco.


logo-majster-budowlane-abc

SIEDZIBA

87-800 Włocławek
ul. Barska 7/9

RECEPCJA

tel.: 54 412 66 00
e-mail: recepcja@majster.net.pl

© 2017 Majster Budowlane ABC Sp. z o. o. Wszystkie prawa zastrzeżone.

 

Dane rejestrowe: Majster Budowlane ABC Sp. z o.o.: 87-800 Włocławek, ul. Barska 7/9
Spółka zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy w Toruniu, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000371327, NIP: 888-309-31-73, REGON: 340839877; Kapitał zakładowy wpłacony: 2 200 000 PLN

InternetProjects.pl - profesjonalne strony internetowe

Menu

W celu prawidłowego świadczenia usług, jak również w celach statystycznych oraz reklamowych, serwis majsterbudowlaneabc.pl korzysta z plików cookies. Więcej

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close