Strona główna » Kontakt » Dział Rozwoju Sieci

Dział Rozwoju Sieci

Dariusz Garbowski

Dyrektor Działu Rozwoju Sieci

d.garbowski@majster.net.pl

577 977 753

Przemysław Sobiechowski

Z-ca Dyrektora ds Rozwoju

p.sobiechowski@majster.net.pl

785 704 647

Marcin Gonet

Z-ca Dyrektora Działu Rozwoju Sieci

m.gonet@majster.net.pl

570 003 148

Bartosz Rutkowski

Koordynator ds. Wyposażenia Marketów

b.rutkowski@majster.net.pl

Dawid Wenderlich

Z-ca Dyrektora ds Rozwoju

d.wenderlich@majster.net.pl

577 977 023

Patrycja Michalak

KOORDYNATOR DS. DIY/CATEGORY MANAGEMENT

p.michalak@majster.net.pl

537 874 880

Paweł Janecki

KOORDYNATOR DS. DIY/CATEGORY MANAGEMENT

p.janecki@majster.net.pl

577 977 712

Arkadiusz Górski

Specjalista ds. Remodelingu

a.gorski@majster.net.pl

Witold Winnicki

Koordynator ds. Remodelingu

w.winnicki@majster.net.pl

Konrad Kwiatkowski

Koordynator ds. Remodelingu

k.kwiatkowski@majster.net.pl

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

Bądź na bieżąco.


logo-majster-budowlane-abc

SIEDZIBA

87-800 Włocławek
ul. Barska 7/9

RECEPCJA

tel.: 54 412 66 00
e-mail: recepcja@majster.net.pl

© 2017 Majster Budowlane ABC Sp. z o. o. Wszystkie prawa zastrzeżone.

 

Dane rejestrowe: Majster Budowlane ABC Sp. z o.o.: 87-800 Włocławek, ul. Barska 7/9
Spółka zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy w Toruniu, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000371327, NIP: 888-309-31-73, REGON: 340839877; Kapitał zakładowy wpłacony: 2 200 000 PLN

InternetProjects.pl - profesjonalne strony internetowe

Menu

W celu prawidłowego świadczenia usług, jak również w celach statystycznych oraz reklamowych, serwis majsterbudowlaneabc.pl korzysta z plików cookies. Więcej

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close