Korzystając z serwisu majsterbudowlaneabc.pl, zgadzasz się na urzycie plików cookies. W celu prawidłowego świadczenia usług, jak również w celach statystycznych, serwis majsterbudowlaneabc.pl korzysta z plików cookies. Więcej

MAJSTER NA 2 MIEJSCU W POLSCE


Firma Majster Budowlane ABC została doceniona przez przedstawicieli Lauru Konsumenta, którzy przyznali jej prestiżowa nagrodę Srebrnego Godła. Przyznawane jest ono firmom, które wprowadziły na rynek produkty i marki cieszące się największym zainteresowaniem klientów.

Laur Konsumenta to najbardziej znany ogólnopolski projekt konsumencki, którego efektem jest wyłonienie każdego roku najpopularniejszych i najbardziej cenionych produktów i marek w swoich branżach. Plebiscyt odpowiada na pytanie jakie produkty, marki i usługi polscy konsumenci uważają za najlepsze i chętnie polecają je innym osobom. Czynniki, które decydują o nagrodzeniu firmy laurem to między innymi: innowacyjny charakter produktów, elementy przewagi konkurencyjnej czy dynamika wzrostu popularności. Sondaż opinii prowadzony jest podczas rozmowy telefonicznej a także w oparciu o sondy na różnych portalach internetowych, w tym na portalach branżowych, serwisach tematycznych oraz na portalach informacyjno-społecznościowych.