Korzystając z serwisu majsterbudowlaneabc.pl, zgadzasz się na urzycie plików cookies. W celu prawidłowego świadczenia usług, jak również w celach statystycznych, serwis majsterbudowlaneabc.pl korzysta z plików cookies. Więcej

Opiekun Partnera Regionalny Kierownik Operacyjny Regiony
Iwona Zielińska Tel.: 537874658
i.zielinska@majster.net.pl
Wojciech Szulc Tel.: 537 874 990 w.szulc@majster.net.pl świętokrzyskie
łódzkie
Katarzyna Kotarska Tel.: 537874658
k.kotarska@majster.net.pl
Jacek Janczewski Tel.: 577 977 878 j.janczewski@majster.net.pl małopolskie
śląskie
Dorota Hoang Tel.: 537875133
d.hoang@majster.net.pl
Kamil Trocha Tel.: 537 874 358 k.trocha@majster.net.pl wielkopolskie
Katarzyna Smykowska Tel.: 537865093
k.smykowska@majster.net.pl
Joanna Romaszko Tel.: 577 977 252 j.romaszko-pasieczna@majster.net.pl lubelskie
podkarpackie
Daria Zych Tel.: 577977796
d.zych@majster.net.pl
Marcin Lewandowski Tel.: 577 977 382 lewandowski.m@majster.net.pl pomorskie
kujawsko-pomorskie
Aneta Kmita Tel.: 690817990
a.kmita@majster.net.pl
Przemysław Gulewicz Tel.: 537106316 p.gulewicz@majster.net.pl opolskie
dolnośląskie
Joanna Wódkowska Tel.: 577977025
j.wodkowska@majster.net.pl
Adrian Szulc Tel.: 577 977 576 szulc@majster.net.pl mazowieckie
Monika Jarlińska Tel.: 577977026
m.jarlinska@majster.net.pl
Ewelina Perlińska Tel.: 577 977 632 e.perlinska@majster.net.pl zachodniopomorskie
lubuskie
Marta Wasilewska Tel.: 574022843
m.wasilewska@majster.net.pl
Łukasz Milewski Tel.: 574 003 945 l.milewski@majster.net.pl podlaskie
warmińsko-mazurskie