PLATFORMA Majster Budowlane ABC

MENU

Kontakt

DZIAŁ HANDLOWY

Anna Kasiorkiewicz

Dyrektor Handlowy
tel. 608 327 518
e-mail: a.kasiorkiewicz@majster.net.pl


Katarzyna Kotarska

Doradca Partnerów
Tel. 690 964 990
e-mail: k.kotarska@majster.net.pl


Dorota Hoang

Doradca Partnerów
Tel. 537 875 133
e-mail: d.hoang@majster.net.pl


Aneta Kmita

Doradca Partnerów
Tel. 690 817 990
e-mail: a.kmita@majster.net.pl


Joanna Wódkowska

Doradca Partnerów
Tel. 577 977 025
e-mail: j.wodkowska@majster.net.pl


Milena Danielak

Opiekun Partnerów
Tel. 537 865 093
e-mail: m.danielak@majster.net.pl


PLATFORMA

Natalia Łukasik

Obsługa Platformy Zakupowej
Tel. 690 868 990
e-mail: n.lukasik@majster.net.pl


DZIAŁ FAKTUROWANIA

Aneta Proszkiewicz

Tel. 690 845 990
e-mail: a.proszkiewicz@majster.net.pl


Anna Szulc

Tel. 690 845 990
e-mail: a.szulc@majster.net.pl


DZIAŁ ZAMÓWIEŃ

Magdalena Dołęgowska

e-mail: zamówienia@majster.net.pl


OBSŁUGA BUDOWY

Edyta Markowska

Tel. 668 401 244

Logowanie

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

Bądź na bieżąco.


logo-majster-budowlane-abc

SIEDZIBA

87-800 Włocławek
ul. Barska 7/9

RECEPCJA

tel.: 54 412 66 00
e-mail: recepcja@majster.net.pl

© 2017 Majster Budowlane ABC Sp. z o. o. Wszystkie prawa zastrzeżone.

 

Dane rejestrowe: Majster Budowlane ABC Sp. z o.o.: 87-800 Włocławek, ul. Barska 7/9
Spółka zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy w Toruniu, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000371327, NIP: 888-309-31-73, REGON: 340839877; Kapitał zakładowy wpłacony: 2 200 000 PLN

InternetProjects.pl - profesjonalne strony internetowe

Menu

W celu prawidłowego świadczenia usług, jak również w celach statystycznych oraz reklamowych, serwis majsterbudowlaneabc.pl korzysta z plików cookies. Więcej

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close