Korzystając z serwisu majsterbudowlaneabc.pl, zgadzasz się na użycie plików cookies. W celu prawidłowego świadczenia usług, jak również w celach statystycznych, serwis majsterbudowlaneabc.pl korzysta z plików cookies. Więcej

SOLIDNY MAJSTER

Program SOLIDNY MAJSTER skierowany jest do wszystkich partnerów Majster Budowlane ABC. Uczestnictwo w nim daje możliwość rozwinięcia swojego biznesu w rejonie oraz zwiększenie zasięgu działań i rozpoznawalności.

Program SOLIDNY MAJSTER obejmuje samochody dostawcze marki Citroen. Poprzez ścisłą wpółpracę z Citroen Polska, każdy z partnerów ma możliwość nabycia bądź najmu samochodu oznakowane Majster Budowlane ABC, Pszczółką oraz Majster Profi. Centrala po indywidualnych ustaleniach wraz z partnerem Majster uczestniczy w kosztach zakupu.

Zwiększ zasięg działań - zostań SOLIDNYM MAJSTREM

Program SOLIDNY MAJSTER przedstawia kolejny wariant obejmujący samochody osobowe Citroen C3. Każdy z partnerów ma możliwość bezpłatnego użytkowania samochodu przez okres sześciu miesięcy.

Szczegółowe warunki Programu SOLIDNY MAJSTER samochodów dostawczych i osobowych uzyskacie Państwo kontaktując się z dyrektorem Jackiem Janczewskim.

JACEK JANCZEWSKI

DYREKTOR SPRZEDAŻY

577 977 878