GALA MAJSTER BUDOWLANE ABC 2020


Tradycją stało się, że Targom Majster Budowlane ABC towarzyszy Wielka Gala w której wspólnie uczestniczą partnerzy, dostawcy i pracownicy Grupy. 22 lutego w Hotelu Gołębiewski w Karpaczu na prowadzonej przez cenionego prezentera – Krzysztofa Ibisza uhonorowano certyfikatami Top 10 firm w aż trzech kategoriach, wręczono certyfikaty właścicielom nowo otwartych marketów budowlanych Pszczółka, a także tym, którzy już ciężko pracują, aby otworzyć Pszczółki w swoich miejscowościach. Nowością i niespodzianką było wyróżnienie dziesięciu dostawców, a także firm i osób, które w znacznym stopniu przyczyniły się do sukcesu Grupy Majster.

Zaproszeni goście bawili się przy muzyce Marcina Wyrostka i Marcina Jajkiewicza, którzy w brawurowy sposób połączyli utwory Libertango i piosenkę z serialu „Pszczółka Maja”. Na gali wystąpił także zespół Sokół Orchestra wypełniając całą salę niepowtarzalną bałkańską energią, a także niepowtarzalny Marcin Daniec, który rozbawił gości do łez.

Wszystkim zaproszonym serdecznie dziękujemy za przybycie i jesteśmy szczęśliwi, że mogliśmy Was gościć. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku będzie nas jeszcze więcej. Tymczasem zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.