TARGI GRUPY MAJSTER 18-19 MAJA 2023


Kolejne Targi Majster Partner dobiegły końca.

Podczas dwudniowego wydarzenia 18-19.05.2023 na Targach Budowlanych Grupy Majster, już po raz 6-ty, spotkali się Dostawcy , którzy współpracują z Grupą Majster na podstawie umów długoterminowych, z Partnerami Grupy Majster.

Spotkanie  na TARGACH MAJSTER PARTNER było idealną okazją do biznesowych rozmów, poznania nowości branżowych oraz złożenia zamówień na korzystnych warunkach handlowych

Wydarzenie to poza aspektem handlowym, który w naturalny sposób cieszył Nasze sprzedażowe serca, pokazało jednoznacznie jak wielki mamy potencjał i jak niezwykłą społeczność tworzymy.

Zaangażowanie, pozytywne nastawienie i realna chęć współpracy były wszechobecne.Po raz kolejny udowodniliśmy, że dobre intencje i odpowiednia determinacja, pozwalają przygotować i zrealizować nawet najbardziej ambitne cele, które dają korzyści wszystkim interesariuszom

Prezes Zarządu Majster Budowlane ABC: Krzysztof Sobiechowski

Po zakończeniu pierwszego dnia Targów na Partnerów i Dostawców czekała wspólna BIESIADA w kujawskim klimacie.

Wszystkim Dostawcom  i Partnerom dziękujemy za owocne zamówienia i wspólne  biesiadowanie. Już niedługo zaprosimy Państwa do udziału w kolejnych targach.

Dnia 15.06.2023 zostały wręczone auta, marki Citroen C3 Partnerom, którzy podczas Targów dokonali największych zamówień. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy!