Strona główna » Kontakt

Kontakt

Dyrektor generalny

majster-kadra-krzysztof-sobiechowski

Krzysztof Sobiechowski

tel. 881 760 946

e-mail: k.sobiechowski@majster.net.pl

Dział Finansów

majster-budowlane-abc-kadra-maryla-jaskiewicz

Maryla Jaśkiewicz

Dyrektor Finansowy

tel. 733 372 802

e-mail: m.jaskiewicz@majster.net.pl

Magdalena Dorsz

Asystent do spraw finansów

tel. 537 874 658

e-mail: m.dorsz@majster.net.pl

Dział Księgowości

Maria Kwiatkowska

Główna księgowa

tel. 600 858 050

e-mail: kwiatkowska.m@majster.net.pl

Małgorzata Rybacka

Kierownik Działu Ksiegowości i Kadr

tel. 600 858 050

e-mail: m.rybacka@majster.net.pl

Aneta Bonecka

Starszy Specjalista ds Księgowych

tel. 600 858 050

e-mail: a.bonecka@majster.net.pl

Dział Handlowy

majster-kadra-anna-kasiorkiewicz

Anna Kasiorkiewicz

Dyrektor Handlowy

tel. 608 327 518

e-mail: a.kasiorkiewicz@majster.net.pl

majster-kadra-marzena-ogrodowska

Marzena Ogrodowska

Kierownik Działu Sprzedaży

Tel. 668 401 244

e-mail: biuro.majster@majster.net.pl

Dział Marketingu

majster-kadra-przemyslaw-januszewski

Przemysław Januszewski

Dyrektor ds. Marketingu

tel. 733 382 393

e-mail: p.januszewski@majster.net.pl

majster-budowlane-abc-kadra-kevin-junker

Kevin Junker

Koordynator ds. Marketingu

tel. 516 715 867

e-mail: k.junker@majster.net.pl

Karol Kalinowski

Koordynator ds. Kreacji Marketingowej

e-mail: k.kalinowski@majster.net.pl

Joanna Mirolewicz

Koordynator ds. Public Relations

email: a.mirolewicz@majster.net.pl

Doradcy Kluczowych Partnerów

Katarzyna Kotarska

Doradca Partnerów Grupy Majster

Tel. 690 964 990

e-mail: k.kotarska@majster.net.pl

Natalia Łukasik

Pomoc Techniczna Partnerów

Tel. 690 868 990

e-mail: n.lukasik@majster.net.pl

Aneta Kmita

Doradca Partnerów

Tel. 690 817 990

e-mail: a.kmita@majster.net.pl

Dorota Hoang

Doradca Partnerów

537 875 133

e-mail: d.hoang@majster.net.pl

Patrycja Michalak

Doradca Partnerów

537 874 880

e-mail: p.michalak@majster.net.pl

Milena Danielak

Doradca Partnerów

Tel. 537 865 093

e-mail: m.danielak@majster.net.pl

Dział Kupiecki

Michael Junker

Koordynator ds. Zakupów

tel. 512 393 572

e-mail: m.junker@majster.net.pl

Dział Rozwoju Sieci

majster-kadra-dariusz-gurtatowski

Dariusz Gurtatowski

Dyrektor ds. Rozwoju Sieci

tel. 739 212 161

e-mail: d.gurtatowski@majster.net.pl

Wojciech Szulc

Zastępca Dyrektora ds. Rozwoju Sieci
tel. 537 874 990

e-mail: w.szulc@majster.net.pl

Mirosław Zielski

Dyrektor ds. Wdrożeń
tel. 537 874 522

e-mail: m.zielski@majster.net.pl

Cezary Jankowski

Specjalista ds. Kluczowych Partnerów
tel. 537 874 418

e-mail: c.jankowski@majster.net.pl

Daniel Wiśniewski

Specjalista ds. Kluczowych Partnerów
tel. 537 874 358

e-mail: d.wisniewski@majster.net.pl

Dział Rebrandingu

majster-kadra-przemyslaw-sobiechowski

Przemysław Sobiechowski

Kierownik ds. Wdrożeń

tel. 785 704 647

e-mail: p.sobiechowski@majster.net.pl

majster-kadra-rafal-wojciechowski

Rafał Wojciechowski

Koordynator ds. Rebrandingu

tel. 725 226 209

e-mail: r.wojciechowski@majster.net.pl

Dział Merchandisingu

Bartosz Rutkowski

Koordynator ds. Merchandisingu

e-mail: b.rutkowski@majster.net.pl

Sekretariat

Lilla Królikowska

tel.54 412 66 00

e-mail: l.krolikowska@majster.net.pl

Majster Budowlane ABC

 

BIURO ZARZĄDU

87-800 Włocławek, ul. Barska 7/9

 

CENTRALA

87-800 Włocławek
ul. Barska 7/9

 

RECEPCJA

tel.: 54 412 66 00
e-mail: recepcja@majster.net.pl

 

Napisz do nas

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

Bądź na bieżąco.


logo-majster-budowlane-abc

SIEDZIBA

87-800 Włocławek
ul. Barska 7/9

RECEPCJA

tel.: 54 412 66 00
e-mail: recepcja@majster.net.pl

© 2017 Majster Budowlane ABC Sp. z o. o. Wszystkie prawa zastrzeżone.

 

Dane rejestrowe: Majster Budowlane ABC Sp. z o.o.: 87-800 Włocławek, ul. Barska 7/9
Spółka zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy w Toruniu, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000371327, NIP: 888-309-31-73, REGON: 340839877; Kapitał zakładowy wpłacony: 1 100 000 PLN

InternetProjects.pl - profesjonalne strony internetowe

Menu

W celu prawidłowego świadczenia usług, jak również w celach statystycznych oraz reklamowych, serwis majsterbudowlaneabc.pl korzysta z plików cookies. Więcej

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close