O nas

Już dzisiaj dołącz do Grupy Majster Partner – najszybciej rozwijającej się sieci sklepów, składów budowlanych i marketów wilkopowierzchniowych w kraju.

Dynamika rozwoju sieci sprawiła, że już w drugim roku działań do grupy dołączyła rzesza 400 Partnerów.

Wdrażana strategia, umożliwia minimalizację cen i zapewnia konkurencyjność rynkową.

Nasze działania charakteryzuje solidność i uczciwość, dzięki czemu tworzymy silną i stale powiększającą się grupę handlową.

Materiały budowlane nie są nam obce. Mamy o nich wiedzę kompletną, przez co wiemy z jakimi problemami zmagają się nasi Przyszli Partnerzy. Na wszystkie napotykane trudności mamy gotowe rozwiązania. Świadomie i we współpracy z nowymi kontrahentami dokonamy przemiany rynku tradycyjnego w profesjonalny.

Nasze ponad 30 – letnie doświadczenie w branży budowlanej pozwoliło zbudować profesjonalną grupy zakupową z nowatorskimi rozwiązaniami, która w najbliższych kilku latach będzie sięgać ponad 2000 Partnerów.


 

HISTORIA

majster-historia-1929

Początek naszej historii datuje się na 1929 rok. Pionierem firmy był Józef Świec, człowiek nobliwy, szanowany w swoim środowisku, zaradny życiowo i co najważnijesze, niesłychanie pracowity. Zaczynał niemalże od zera, prowadząc na poczatek niewielki sklep z materiałami malarsko – budowlanymi. Pomysł na nowy biznes okazał się trafieniem w przysłowiową dziesiątkę…

…i tak właśnie zaczyna się długa historia firmy, która trwa do dzisiaj.

Spadkobiercą, propagatorem nowej wizji stał się z biegiem lat wnuk Józefa – Piotr Świec. Już w roku 1984 wychowany wśród worków z farbą i materiałów budowlanych podejmuje pracę w firmie dziadka i znacząco przyczynia się do jej rozwoju, czego owocem jest dynamiczny wzrost w kolejnych latach.


majster-historia-ludzie

Dzięsieć lat później, a dokładnie w roku 1994 młody własciciel – Piotr Świec znacząco przekształca i rozwija firmę, która pod nową nazwą Atlas Kujawy odnosi pierwsze i spektakularne sukcesy. Tytaniczna praca, wielkie zaangażowanie współpracowników pozwala stawać się nowej firmie znaczącym ogniwem ówczesnego handlu. Odwaga i determinacja pozwalają na podejmowanie coraz to nowszych i odważniejszych inicjatyw w branży budowlanej.

Milowym krokiem w rozwoju firmy było zbudowanie pod koniec lat 90-tych grupy zakupowej na terenie województwa kujawsko – pomorskiego, do której dołączyło ponad 50 prężnie działających podmiotów.


majster-historia-samochody

Dynamiczny rozwój sieci wymusza na właścicielu odważnych działań.

Najpierw buduje magazyny logistyczne o powierzchni ponad 3 hektarów i kupuje jak na tamte czasy ogromną ilość ponad 40 samochodów ciężarowych do obsługi rynku.


majster-historia-rynek-budowlany

Rok 2004 nie był udany dla branży budowlanej.

Drastycznie zmieniająca się sytuacja na rynku handlu materiałami budowlanymi, za sprawą rosnącej konkurencji z obcym kapitałem, w bardzo szybkim tempie przejmuje udziały w rynku, na czym tracą przede wszystkim polskie firmy.


historia-majster-development
Na szczęście rok później wszystko zaczyna wracać do normy. Piotr Świec znajduje receptę na rynkowe zawirowania. Kolejne wielkie przedsięwzięcie stało się faktem. Powstaje firma MAJSTER DEVELOPMENT, która z wielkim impetem wkracza w rynek developerski. Do dzisiaj w pełni profesjonalnie i z niezwykłą starannością oddano w ręce zadowolonych klientów ponad 1400 mieszkań. Wszelkie nagrody i wyróżnienia są dowodem na to, że było warto.
historia-grupa-majster

Dla firmy Majster priorytetem był i zawsze będzie handel materiałami budowlanymi. Stąd też motto: „Wyrośli w tradycji – przygotowani na przemiany, oparte na nowoczesnych zasadach handlu”. Skłoniło to zarząd firmy do kolejnych, nowych i odważnych działań.

Zbudowany z wysokiej klasy specjalistów zespół, podjął się budowy największej sieci sklepów, marketów i składów budowlanych w Polsce – MAJSTER BUDOWLANE ABC

historia-laur

Inicjatywa ta okazała się również ogromnym sukcesem. W niespełna rok od rozpoczęcia działań w struktury Grupy MAJSTER BUDOWLANE ABC dołącza kilkaset podmiotów. Różnorodność w branży handlu materiałami budowlanymi jakimi charakteryzują się nasi partnerzy przyczynia się do powstania:


PLANY NA KOLEJNE LATA?!

Wciąż rozwijać działalności firm z GRUPY MAJSTER i odnosić kolejne sukcesy, które zapiszą się na stałe w annałach historii firmy.


 

NASZ CEL

ROZWÓJ I BUDOWA SILNEJ POLSKIEJ MARKI.

Chcemy służyć Naszym Partnerom, tworzyć wizerunek oparty na zaufaniu i poszanowaniu wspólnych partnerskich interesów.

Stwórz wraz z nami nową historię polskiego handlu materiałami budowlanymi.

ROZWÓJ

Partnerstwo, wzajemne zaufanie i zrozumienie to dla nas priorytety w codziennym kontakcie z Partnerami. Dokonaliśmy już razem bardzo wiele… lecz jeszcze wiele przed nami. Ciągła intensywna praca, rozwój oferty i poszukiwanie kolejnych dróg dla osiągnięcia wspólnych sukcesów pozwoli naszej Grupie stać się największą organizacją w Polsce.

NASZA MISJA

Każdego dnia pracujemy z Partnerami, by na bazie doświadczeń kreować i dostarczać najlepsze rozwiązania na polskim rynku budowlanym. Dzięki temu wspólnie z NASZYMI PARTNERAMI możemy się rozwijać. Wykorzystując naszą wiedzę oraz doświadczenie w handlu materiałami budowlanymi podnosimy wydajność każdego punktu partnerskiego. Kreujemy przez to wzrost i rozwój polskiego handlu.

POLITYKA JAKOŚCI

Mamy świadomość, że przyszłość naszej firmy zależy od umiejętności zaspokojenia potrzeb i oczekiwań Partnerów. W celu polepszenia naszej pozycji w stosunku do konkurencji firma MAJSTER BUDOWLANE ABC przyjęła politykę integracyjną, zapewniającą dostarczanie na rynek produktów w korzystnych cenach i najwyższej jakości.

Nadrzędnym celem jest dążenie do zaspokajania stale rosnących wymagań klientów w zakresie wysokiej jakości, legalności i bezpieczeństwa oferowanych produktów.

Tak określona Polityka sprzedażowa nakierowana jest na KLIENTA i jego zadowolenie.
Stwórz wraz z nami nową historię polskiego handlu materiałami budowlanymi.


 

JAK DZIAŁAMY

Poniżej przedstawiamy Państwu etapy wdrożenia Partnera w struktury sieci MAJSTER BUDOWLANE ABC

ETAP 1

Umowa

Podpisanie umowy odbywa się w siedzibie Partnera i rozpoczyna procedurę wdrożenia punktu.

Nasz Dział Rozwoju Sieci pozostaje do Państwa dyspozycji. W celu podpisania umowy prosimy o kontakt z Dyrektorem ds. Rozwoju Sieci
Dariuszem Gurtatowskim

tel. 739 212 161

d.gurtatowski@majster.net.pl

ETAP 2

Brand

Określenie sektora Punktu jakimi są: MARKET BUDOWLANY PSZCZÓŁKA, PROFESJONALNE SKŁADY BUDOWLANE MAJSTER PROFI, SKLEP BUDOWLANY MAJSTER BUDOWLANE ABC

Na tym etapie przygotowane są wizualizacje rebrandingu według określonych standardów dla poszczególnych sektorów. Rebrandig obiektu jest nieodłączną częścią budowy największej sieci zakupowej w kraju.
W sprawach wizualizacji prosimy kontaktować się z Dyrektorem Marketingu

Panem Przemysławem Januszewskim

tel. 733 382 393

p.januszewski@majster.net.pl

ETAP 3

Remodeling

Kolejnym etapem są działania remodelingowe mające na celu dostosowania powierzchni sprzedażowej do panujących trendów z zakresu handlu. Wspieramy cały proces wdrożenia nowoczesnych rozwiązań systemowych w zakresie tworzenia nowoczesnej półki marketowej.

W sprawach wdrożenia prosimy kontaktować się z Specjalistą ds. Remodelingu

Panem Przemysławem Sobiechowskim

tel. 785 704 647

p.sobiechowski@majster.net.pl

ETAP 4

Plaftorma Zakupowa

Następnym krokiem jest dostęp do platformy zakupowej, na którą wprowadzi Państwa delegowany opiekun. Na platformie dostępne będą takie informacje jak:

 • PRODUKTY
 • WARUNKI HANDLOWE
 • CENY

ETAP 5

Wspólna praca

Raz w tygodniu wraz z naszym doradcą rozpoczniecie Państwo proces projekcji ceny. Dzięki wspólnej pracy osiągniemy najlepsze warunki handlowe jak i najniższą cenę.

ETAP 6

Szkolenia

Proponujemy Państwu udział w szkoleniach produktowych oraz interpersonalnych. Szkolenia dedykowane dla właścicieli firm oraz pracowników.


 

KORZYŚCI ZE WSPÓŁPRACY

W związku ze stale zmieniającym się rynkiem handlu materiałami budowlanymi i pogarszającymi się wynikami ekonomicznymi w sektorze handlu tradycyjnego podjęliśmy inicjatywę zbudowania największej sieci sklepów, składów budowlanych i marketów wielkopwierzchniowych w kraju.

Wynikiem naszych działań są wymierne korzyści naszych Partnerów od pierwszych dni uczestnictwa w Grupie Majster.

Współpraca z Grupą Majster to wymierne korzyści:

 • Przejrzystość finansowa
 • Wiarygodność
 • Możliwość rozwoju
 • Współdecydowanie o kierunkach rozbudowy
 • Wsparcie w prowadzeniu firmy

WYRÓŻNIAMY SIĘ MIEDZY INNYMI:

 • niskimi kosztami modernizacji, pozwalającymi zaadaptować nowe punkty do obowiązujących standardów
 • nasze działania prowadzone są etapami, w przeciwieństwie do konkurencji, która agresywnie i natychmiastowo wymaga zmian wizerunkowych.
 • nasi specjaliści negocjują w Waszym imieniu najlepsze ceny, co skutkuje wysoką rentownością

Dołączając do Nas zyskujecie nowy wizerunek, który przyciąga uwagę klientów.

Proces transformacji wszystkich elementów marki, takich jak oferowane produkty i usługi, jakość obsługi prowadzany jest pod okiem naszych ekspertów.

Najmocniejszą stroną Partnerstwa jest także siła marketingowa oparta na nowoczesnych metodach sprzedażowych:

 • INTERNET MARKETING
 • OUTBOUND MARKETING
 • EVENT MARKETING
 • ATL
 • BTL
 • MARKETING PRODUKTOWY (BRAND MARKETING)
 • MARKETING ANALITYCZNY
 • B2B MARKETING
 • PUBLIC RELATIONS (PR)

WSZYSTKIE TE DZIAŁANIA WZMACNIAJĄ ŚWIADOMOŚĆ NASZEJ MARKI I BUDUJĄ WIĘZI Z KONSUMENTAMI.

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER

Bądź na bieżąco.


logo-majster-budowlane-abc

SIEDZIBA

87-800 Włocławek
ul. Barska 7/9

RECEPCJA

tel.: 54 412 66 00
e-mail: recepcja@majster.net.pl

© 2017 Majster Budowlane ABC Sp. z o. o. Wszystkie prawa zastrzeżone.

 

Dane rejestrowe: Majster Budowlane ABC Sp. z o.o.: 87-800 Włocławek, ul. Barska 7/9
Spółka zarejestrowana w rejestrze przedsiębiorców prowadzonym przez Sąd Rejonowy w Toruniu, VII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000371327, NIP: 888-309-31-73, REGON: 340839877; Kapitał zakładowy wpłacony: 1 100 000 PLN

InternetProjects.pl - profesjonalne strony internetowe

Menu

W celu prawidłowego świadczenia usług, jak również w celach statystycznych oraz reklamowych, serwis majsterbudowlaneabc.pl korzysta z plików cookies. Więcej

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close