WRZEŚNIOWE TARGI MAJSTER BUDOWLANE ABC


Kolejne Targi Majster Partner dobiegły końca.

Podczas dwudniowego wydarzenia 21-22.09.2023 na Targach Budowlanych Grupy Majster, już po raz 7, spotkali się Dostawcy, którzy współpracują z Grupą Majster na podstawie umów długoterminowych, z Partnerami Grupy Majster.
Spotkanie na TARGACH MAJSTER PARTNER było idealną okazją do biznesowych rozmów, poznania nowości branżowych oraz złożenia zamówień na korzystnych warunkach handlowych.
Po zakończeniu pierwszego dnia Targów na Partnerów i Dostawców czekała wspólna BIESIADA w kujawskim klimacie.
Wszystkim Dostawcom i Partnerom dziękujemy za owocne zamówienia i wspólne  biesiadowanie. Już niedługo zaprosimy Państwa do udziału w kolejnych targach.

Szanowni Państwo, drodzy Partnerzy, Producenci i Dostawcy  Majster Budowlane ABC

Z dużą przyjemnością w imieniu Własnym i pozostałych Właścicieli Majster Budowlane ABC, składam na Wasze ręce podziękowania za to, że byliście razem z Nami podczas najważniejszego handlowego wydarzenia tej jesieni – Targów Majster Wrzesień 2023 i swoim zaangażowaniem tworzyliście niezwykły klimat tego spotkania.

Tym razem wszystko nam sprzyjało; doskonała pogoda; atrakcyjne oferty handlowe przygotowane przez ponad 70 wystawców i duże zainteresowanie zakupami od strony Partnerów.

Wartością tych Targów były również panele prezentacyjne opisujące innowacyjne projekty wdrażane w ramach profesjonalizacji naszej sieci.

Obserwując to z jakim zaciekawieniem uczestniczyliście w tych prezentacjach, mam głębokie przekonanie, że dostrzegliście różnice i doceniliście to jak Majster się zmienia i modernizuje.

Bardzo cieszy mnie również, że wspólnie stworzyliśmy wyjątkową atmosferę tego spotkania – atmosferę zrozumienia i handlowego zaangażowania.Targi naprawdę tętniły życiem, a My z przyjemnością obserwowaliśmy, jak spływają kolejne zmówienia handlowe.

Warto byśmy wszyscy pamiętali, że współpraca w ramach sieci MBABC oparta jest o wzajemne zaufanie i to na nim bazujemy we wszystkich obszarach, które definiujemy jako przestrzeń do wspólnego handlu.

Doceniamy bycie fair wobec Nas i sami traktujemy tę postawę jako swój obowiązek w stosunku do wszystkich naszych Partnerów i Dostawców.

Jesteśmy przekonani, że tylko podążanie tą drogą zapewni realizację zakładanych wyników.

Przed nami kolejne miesiące wspólnej pracy, gdy będziemy intensyfikować wzajemne działania handlowe.

Z pozdrowieniami
Krzysztof Sobiechowski
Prezes Zarządu Majster Budowlane ABC


Miło jest nam poinformować, iż tym razem nagrody główne auta CITROEN C3, za najwyższe zamówienia podczas wrześniowych Targów 2023 trafiają do:

1. Pszczółka – Twardogóra
2. Majster – Stefaniak Gietrzwałd

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy

Szanowni Państwo, drodzy Partnerzy, Producenci i Dostawcy  Majster Budowlane ABC