5-9/02/2024 NIEZWYKLE INTENSYWNY TYDZIEŃ Z AKADEMIĄ LIDERÓW SPRZEDAŻY MAJSTER BUDOWLANE ABC


Zaczęliśmy od poniedziałku: od razu z pełną mocą💪!

Od 9:00 w Pszczółce w Modliborzycach rozpoczęliśmy szkolenie drugiej grupy Liderów Sprzedaży w ramach Akademii Majster.
Tym razem reprezentanci Pszczółek z Polski południowo wschodniej, wspólnie ćwiczyli sprzedaż i obsługę klienta, analizując dotychczasowe zachowania i budując nowe nawyki. Wszystko po to by dopasować swój sposób pracy do oczekiwań dzisiejszego klienta.
Podobnie jak przypadku grupy pierwszej (29-30/01/2024), skorzystaliśmy z okazji do spotkania z Dostawcami i przetestowania funkcjonalności produktów wprowadzanych do sieci MBABC.


PONIEDZIAŁEK/ WTOREK-MODLIBORZYCE i ZAKLIKÓW, CZWARTEK/PIĄTEK, MIELEC i CZERMIN.


Dzięki uprzejmości właścicieli Pszczółek z tych miejscowości, mieliśmy możliwość wymiany doświadczeń nie tylko w salach szkoleniowych, ale również w marketach, bezpośrednio przy półce.


Kolejny raz udowodniliśmy, że zaangażowanie, chęci i dobra energia pozwalają szybko osiągnąć zakładane cele i budować płaszczyznę porozumienia.


Mocne doświadczenia komunikacyjne, którymi przeplatane były nasze dyskusje, dodawały wyjątkowej mocy każdemu spotkaniu.
Ważnym elementem szkolenia było również wystąpienie Daniela Kwiecińskiego, dotyczącą procesów związanych z cyfryzacją i digitalizacją naszego przedsiębiorstwa.
Dziś wiemy dużo więcej na temat korzystania z możliwości analityki biznesowej i codziennych/cotygodniowych/comiesięcznych raportów obrazujących kluczowe dane tak w ujęciu indywidualnym jak ogólnofirmowym.
Dzięki temu możemy podejmować bardziej racjonalne decyzje handlowe.


Ten wyjątkowo intensywny tydzień dobiegł końca a My już spoglądamy w przyszłość, bo od najbliższego poniedziałku spotykamy się na szkoleniach dla kolejnej grupy uczestników Akademii.
Tym razem trenujemy w Polsce południowo zachodniej.


Do zobaczenia w Domosławicach koło Twardogóry👌👏👍.